Genital Estetik Fiyatlari

‘Benim Her Yerim Bakımlı’ Diyen Kadınların Tercihi Genital Bölge Estetiği

Bayanlar dış görünüşüne çok önem verirler ve bu konuda titiz davranırlar. Aslında bayanların titiz davranma nedeni, dışarıya hoş görünmek değil, kendilerini iyi hissetmek içindir. Bu nedenle, burun estetiği, dudak estetiği, göğüs estetiği derken son dönemlerde en popüler olan estetik yöntemlerinden biri de genital bölge estetiği olarak karşımıza çıkmaktadır. Genital bölge estetiği, birçok kişinin rahatsız olduğu bir konu olmakla birlikte, doktoruna ya da en yakınındakilere bile açamadığı bir konudur.

 

Genital Estetik Ne Kadar?

Gelin birlikte genital estetik nedir konusunu biraz detaylandıralım.

Genital estetik nedir sorusunun cevabı, tabi ki de genital bölgeye yapılan estetik operasyonlardır. Genital estetik operasyonları yaptırmak için bir nedene gerek olmasına gerek yok. Kendinizi iyi hissetmemeniz bile, genital estetik yaptırmanız için bir nedendir.

Özellikle de doğum yapan veya aşırı kilo alış verişinden kaynaklanan genital deforme bayanları fazlasıyla rahatsız eden bir konudur. Bu sebeple, bu sıkıntısını kimseyle paylaşamama sonucunda içine kapanma ve kendisini kötü hissetmeye kadar giden sonuçları vardır.

 

Genital Estetik 2017 En Iyi Doktor

Dış Genital Estetik

Vajinanızın görünümünde meydana gelmiş olan deformasyonlar ya da mevcut halinden olan memnuniyetsizliğiniz için yapılan müdahalelerdir.

İç Genital Estetik

Kızlık zarı onarımı ve özellikle de doğum sonrası genişlemiş olan vajinanın daraltılması amacı ile yapılan müdahaleler bu gruba girer.

Genital estetik operasyonları çok uzun süreli ameliyatlar olmamakla birlikte, çoğu hastanın aynı gün içerisinde taburcu edilmesi olasıdır. Ayrıca doktorunuzun size belirteceği, duş almama gibi birkaç küçük detay dışında ertesi gün günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Ayrıca dikişler iki hafta içerisinde düşeceğinden dolayı, en geç iki hafta içerisinde spor gibi tüm aktivitelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Genital Estetik En Iyi Doktor

Genital estetik yaptırmak kişiyi özel ve daha güzel hissettirmenin yanı sıra bakımınızı da tamamlayacaktır. Bu nedenle, genital estetik yaptırmayı istiyor ancak çekiniyorsanız, doktorunuz bu konuda sizin en yakınınız olacak ve size yardımcı olacaktır. Unutmayın ki, tek değilsiniz, bu bir estetik cerrahi konusu ve genital bölge estetiği yaptıranlar da azımsanmayacak çoğunluktadır.

Bir cevap yazın

Buraya yazacağınız E-Posta adresiniz herkese açık yayımlanmayacaktır. Required fields are marked *

Arama

+