Cinsel Hayatına Özen Gösteren Kadınların Asla Katlanamayacağı 3 Durum

Dudaklarınız, burnunuz, göğüsleriniz, kilonuz ve kalçanız mükemmel olabilir. Peki ama sadece partneriniz ile paylaşacağınız ve cinsel hayatınıza yön verecek olan genital bölgeniz estetik mi? Değilse bile bu çözümsüz değil! Kadınların genç ve estetik görünümlü vajinal bölge istemeleri artık günümüzde tabu olmanın çok ötesinde ve kadınlar buna ilgi gösteriyorlar. Aynı zamanda genital bölge estetiği sadece kişiyi değil cinsel yaşamınızdan dolayı eşinizi de ilgilendiren bir durumdur ve cinsel yaşamınızı ciddi şekilde etkiler.

 

Vaser Liposuction Yontemi

Normal durumlarda estetik operasyonlar kişilerin psikolojilerine yönelik iken genital bölgede uygulanan estetik işlemler aynı zamanda fizyolojik niteliktedir. Çeşitli durumlara maruz kalan kadınlarda genital bölgede istenmeyen durumlar oluşabilir ve bu durumlarda genital bölge estetiği ihtiyaç durumundadır. Özellikle yaşlanma, menopoz ve doğum sonrası kadınlar genital bölgede sendrom düzeyinde sorun yaşayabilirler. Bu durumun devamında çiftte cinsel doyumda azalma ve bağlı olarak ilişkide sorunlar görülmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte genital bölge estetiğinde de bu yönde gelişmeler yaşanmış ve insanların bu işlemlere ilgilerini ciddi şekilde arttırmıştır.

 

Genital Estetik En Iyi Doktor

Genital Bölge Estetiği Hakkında Bilinmeyenler

Genital bölge estetiği nasıl yapılır? Ağrı ya da tedavide yan etki var mıdır? Bunlar akıllara ilk gelen sorulardır.

-Lapioplasti: Küçük dudak estetiği olarak da söylenebilir. Lokal anestezi ile 30 dakika civarında tamamlanabilecek bir işlemdir. 2-3 saat içerisinde hastalar taburcu edilirler ve dikişlerin düşmesi ise 3 hafta kadar bir süre alır. Sonrasında hasta normal yaşamına döner.

-Büyük Dudakların Dolgunlaştırılması: Sarkmalara bağlı olarak görünümde bozulmalar yaşanabilir. Bu durumda uygulanan bir işlemdir. 1-2 saat içerisinde hasta taburcu edilir ve birkaç gün içerisinde normal hayatına dönebilir. İşlemden sonra antibiyotik ve ağrı kesici ilaçlar kullanılır. Bu işlemde yaşanabilecek tek sorun enfeksiyon riskidir ve bu durum da antibiyotik tedavisi ile giderilir.

 

Genital Estetik 2017 En Iyi Doktor

-Vajinoplasti: Bilinen ismi ile vajina daraltma. Daha çok doğum yapan kadınlarda görülen bir sorundur. Psikolojik sorunların yanında fizyolojik sorunlara da neden olabilmektedir. 45 dakikalık bir operasyon ile halledilebilecek sorundur. Kişi aynı gün taburcu olur. 1-2 gün içerisinde normal hayatına döner.

Bir cevap yazın

Buraya yazacağınız E-Posta adresiniz herkese açık yayımlanmayacaktır. Required fields are marked *

Arama

+