Kas Ekimi Istanbul

Dökülen Kaşları Makyajla Saklamaya Çalışırken Yaşanan 5 Dram

Kaşlar yüzümüzde bulunan ifademizi olumlu ya da olumsuz değiştiren en önemli süslerimizdir.

Bakımını iyi yapmamız gerektiği gibi hırpalamadan yüz ifademize uygun bir şekilde aldırmak düzelttirmek de yüksek önem taşır.

 

Kas Ekimi Fiyatlari

Doğru alım yapılmadığında bozulan şekilleri var olan yerde tekrar kaş çıkmaması büyük sorunlara yol açar . Kısa dönemli çözümler için makyaj hileleriyle gürleştirilen boyanan ya da yağ karışımları ile tedavi edilmeye çalışmak uzun süreç gerektir.

Çeşitli yollar aranabilir bu yollar içerisinde en sık başvurulan makyajla saklamaktır.

 

Kas Ekimi Nedir?

Mevsimle alakalı olarak kış mevsiminde ya da nemin çok olduğu dönemlerde makyajla gürleştirdiğimiz kaşlarımız göz kapaklarımıza doğru akabilir ve bu görüntüyle çok sık karşılaşırız daha iyi bir görüntü sağlamaya çalışılırken sonuç un böyle olması acınas trajikomiktir.

*Kaşların ikisini eşit şekilde boyayamamak

*Simetri açısından kaş yapayım derken göz çıkarmak olur ki ifadenizi tamamen bozarsınız.

*Renk ve ton ayarlayamamak

*Kaş boyarken kullandığınız ışıkla gün ışığında ki görselin birbirini tutmaması

Her şeyi mükemmel yaptığınızı var sayarsak

Makyaj tazelemeye fırsatınız olmadığı ortamlarda uzun soluklu dışarıda bulunduğunuz zamanlarda makyajınızın dağılması yine sizi çok zor durumlara sokacaktır.

 

Bu ve benzeri durumlar yaşamamk ve gür kaşlara sahip olmak için aslın da çok kolay bir yöntem var

Kas Ekimi En Iyi Doktor

Kısa sürede size acı vermeden çok maliyetli olmayan kaş ekimi tedavisi yaptırabilirsiniz nasılmı birçok güzellik merkezi ve poliklinikte yaptırılması mümkün olan kaş ekimi nasıl yapılır ;

Uzman bir doktora gitmenizi salık vererek operasyonun nasıl yapıldığından bahsetmek istiyorum

Saç ekiminden biraz daha kısa sürede yapılan bu işlem ense kökünde bulunan dökülmeye dirençli tüyler alınarak kaş bölgesine aktarılma işlemidir kaş yapınıza ve istediğiniz modele göre çizilen ve sınırlandırılan kaş yapısına göre ense kökünden alınan kıllar bu bölgeye transfer edilir

Hem sağlıklı hem gür kaşlara kısa sürede sahip olur makyaj hileleri ile düştüğünüz komik ve zor durumlara bir daha düşmesiniz. Son dönemlerde yaygınlaşan bu yöntem hem kesin çözüm hem de sağlıklı olmakla birlikte kesinlikle önerebileceğim bir yoldur.

Bir cevap yazın

Buraya yazacağınız E-Posta adresiniz herkese açık yayımlanmayacaktır. Required fields are marked *

Arama

+