Hangi Burcun Kadınları Nasıl Göğüslere Sahip Olur?

Konumuz göğüs olunca herkeste farklı bir algı uyanır. Bu algı, bayanlar için annelik içgüdüsü olmakta, erkekler için ise cinsellik objesi. Annelerin bebeklerini beslediği göğüsleri, erkeklerde ise farklı arzular uyandırır. Peki, aynı işlevi gören göğüslerin büyüklükleri önemli midir diye düşündüğümüzde, tabi ki önemli sonucuna varırız. Ancak, büyük ya da küçük olması değil, önemli olan sizin kendinizi nasıl mutlu ve özgüvenli hissettiğinizdir. Bunun haricinde küçük ve büyük göğüs arasında pek bir fark da yoktur.

Gogus Implanti Fiyatlari

 

Burçlara Göre Göğüs Büyüklükleri

Her burcun kendine özgü fiziksel ve karakter özellikleri vardır. Ancak, konu göğüs büyüklükleri olunca internette konu ile ilgili birçok haber olmasına rağmen bilimsel olarak bir kanıtı olup olmadığı net değildir. Örneğin, koç burcunun insanı atletik yapılı olur genelde. Ancak, bu demek değildir ki koç bayanının göğüsleri de aynı şekilde sporcu gibi olsun. Sonuçta kişinin fiziksel aktiviteleri ve hormon dengeleri ile alakalı bir durumdur göğüs büyüklüğü.Meme Buyutme Fiyatlari

 

Göğüs Büyütme Operasyonları

Ancak, konu ister burçlar olsun, ister farklı bir şey. Son dönemlerin en çok tercih edilen cerrahi operasyonlarındandır, göğüs büyütme estetiği. Genelde insanlar küçük göğüslerinden rahatsızlık duyup cerrahi müdahaleye ihtiyaç duyarlar. Büyük göğüslü olup da küçültmek isteyenler azınlıktadır. Bu nedenle meme büyütme estetiği bayanlar arasında çok tercih edilir bir hal aldı. Bundan birkaç yıl öncesine kadar bu kadar yaygın olmayan estetik operasyonları günümüzde teknolojinin de desteği ile daha basite indirgenmiştir. Böylelikle göğüs büyütmek için operasyon talep edenlerin iyileşme sürelerinde kısalmalar, operasyonların fiyatlarında düşüşler yaşanmaya başlamıştır.

Meme Buyutme Ameliyati

 

Doğal Göğüs Büyütme Yolları

Buraya kadar olan kısım cerrahi müdahale gerektiren kısımlardı. Ancak, büyük memelere sahip olma yolları bunlarla sınırlı değildir tabi. Bunlar için piyasada yaygın olarak kullanılan bitkisel kürler, kremler veya bitki çayları mevcuttur. Son dönemlerde tercih edilen yöntemlerden biri de telkin ile göğüs büyütmedir. Ayrıca fiziksel olarak da göğüs kaslarını harekete geçirecek aktiviteler yapılmakta olup, tüm bunların etkinliği ancak denenerek ya da denemiş kişiler tarafından açıklanarak anlaşılır. Dilerseniz denemek istediğinizde internet üzerinden basit bir araştırmayla bu verilere ulaşabilir, siz de uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Buraya yazacağınız E-Posta adresiniz herkese açık yayımlanmayacaktır. Required fields are marked *

Arama

+