Yağ Aldırma (Liposuction) Ameliyatında Merak Ettiklerinizi Op. Dr. Turab İsmayilov Açıklıyor!

Bölgesel yağlardan denediği hiçbir yöntemle kurtulamayanlar için adeta mucize yaratan yağ aldırma (Liposuction) ameliyatı, deri altındaki fazla yağlardan vakum, eritme ya da yok etme yöntemleri ile kurtulma operasyonudur.

İdeal kilosuna erişmesine rağmen bölgesel yağlarından rahatsız olanların imdadına liposakşın yetişmektedir. Kadın erkek gözetmeksizin bölgesel yağlanma sorununa son veren liposakşın yağ aldırma ameliyatı, teknolojinin gelişmesi ile artık çok daha kolay uygulanmakta ve hasta kısa sürede orantılı bir vücuda kavuşmaktadır. Bir seferde 10 litreye kadar yağ alım işlemi sağlıklı olarak gerçekleştirilebilmektedir.
Avantajları
* Sporla yakılamayan yağları yok eder.
* Bölgesel olarak zayıflama imkanı sağlar.
* Tekrar yap oluşumu riskini azaltır.

Anestezi Türü: Genel veya lokal
Operasyon Süresi: 1-3 saat
İşe Dönüş Süresi: 1 Gün

Daha Fazla Bilgi Almak İçin
https://turab.medenlife.com/yag-aldirma-liposuction/

Yağ Aldırma Fiyat, Yağ Aldırma Zararları, Yağ Aldırma Fiyatları 2018, Liposuction Ücretleri, Liposuction Zararları, Liposuction Fiyatları, , Liposuction Yaptıranların Yorumları 2018, Liposuction Yağ Aldırma Ücretleri, Liposuction Sonrası, Liposuction Öncesi ve Sonrası, Vaser Liposuction Yaptıranlar, Vaser Liposuction Yaptırdım, Vaser Liposuction Nedir?, Vaser Liposuction Sonrası, Vaser Liposuction Video, Vaser Liposuction Öncesi ve sonrası, Op. Dr. Turab İsmayilov

Bir cevap yazın

Buraya yazacağınız E-Posta adresiniz herkese açık yayımlanmayacaktır. Required fields are marked *

Arama

+